O nás (About Us)

Kto sme

Investopédia bola založená v roku 1999 s poslaním zjednodušenie finančných rozhodnutí a informácií, ktoré dávajú čitateľom dôveru riadiť každý aspekt ich finančného života.

Naše milióny čitateľov k nám prichádzajú z celého sveta a zo všetkých prechádzok života.

Niektorí sa učia o peniazoch a investovaní prvýkrát, zatiaľ čo iní sú skúsení investori, majitelia podnikov, profesionálov, finančných poradcov a vedúcich pracovníkov, ktorí sa snažia zlepšiť svoje vedomosti a zručnosti.

Bez ohľadu na to, kto sú, sme tu, aby sme vám pomohli.

Investopedia je súčasťou rodiny Dotdash.

  • 2020 Dotdash menom Vydavateľ roka, Dipeday
  • 2019 FCS portfóliové ocenenia, značkový obsah, finančná komunikačná spoločnosť
  • 2018 Skvelé miesto do práce, skvelé miesto do práce Inštitút
  • 2018 Award Financial Content Marketing, GramerCy Institute
  • 2018 Dotdash menom Vydavateľ roka, Diveiday

Investopedia v tlači

Caleb Silver on News12

Caleb Silver on Fox Business

Caleb Silver on Yahoo Finance

Caleb Silver on Cheddar News

Senior Redakčný tím

Investopedia podľa čísla

Investopedia pomáha čitateľom prostredníctvom našich finančných správ;

Pôvodné štúdie, výskum, analýza údajov;

a najlepší vzdelávací obsah v triede po dobu 21 rokov.

Dnes, naši 840 prispievatelia pomáhajú našim viac ako 44 miliónom mesačných čitateľov nájsť odpovede, aby im posilnili kontrolu a zlepšili ich finančné životy.

Redakčné štandardy

Naším poslaním je zjednodušiť komplexné finančné informácie a rozhodnutia, aby naši čitatelia mali dôveru riadiť každý aspekt svojho finančného života. Naším cieľom je zabezpečiť, aby všetky články na našich stránkach boli posilňujúce, nezaujaté, presné a inkluzívne.
Zaviazali sme sa na kódexy etiky spoločnosti pre postupovanie editácie a písanie podnikov (Sabew). Náš obsah sa riadi a podporuje spoločnosť pre základy profesionálnych novinárov etickej žurnalistiky: je presná a spravodlivá, minimalizuje ujmy, konajúc nezávisle a zodpovednosť a transparentné. Podporujeme aj usmernenia Federálnej obchodnej komisie (FTC) o zverejňovaní, ak je to vhodné.
Investopédia personál editorov pracuje s našou sieťou prispievateľov a preskúmania tabule, aby napísali, aktualizovali a spravovali všetky články, ktoré nájdete na Investopedia. Nevykonávame odporúčania, aby ste si mohli kúpiť, predávať alebo držať cenné papiere alebo investície. Ponúkame nezávislé a objektívne hodnotenia produktov a služieb a poskytujeme relevantnú analýzu, kontext, postrehy a vzdelávacie informácie, ktoré vám pomôžu urobiť múdrejší, lepšie informované rozhodnutia.
Náš redakčný tím neustále vyhodnocuje články v našich stránkach, aby podlahli všetky, ktoré obsahujú informácie, o ktorých je známe, že je alebo je pravdepodobné, že bude mimo dátumu. Takéto výrobky sú preskúmané a aktualizované, alebo v prípade potreby úplne prepísané, znovucoved a znovu upravili. Naša sieť skúsených odborníkov, ktorí podporujú náš proces a politiky pomáha s naším aktualizáciou úsilia. Články, ktoré boli aktualizované, sú dátumom, aby to odrážali.
Každý článok obsahuje vedľajší názov, ktorý obsahuje názov, stručný opis a odkaz na ďalšie informácie pre každú osobu, ktorá prispela k tomuto kusu. Dátum označuje, kedy bol kus naposledy aktualizovaný s novými informáciami. Niektoré články majú na konci tiež značku, aby poskytli doplňujúce informácie o výskume alebo autorstve.
Náš redakčný tím schvaľuje všetky myšlienky príbehu nezávisle a naši expertní prispievatelia majú v témach, ktoré ich prideľujeme hlboký predmet. Náš tím profesionálnych redaktorov, informačných dokladov a výrobcov Recenzie obsahu, aby sa zabezpečilo, že podporuje naše hodnoty.
Všetci zamestnanci sú zodpovední za zverejnenie akéhokoľvek potenciálneho konfliktu záujmov.

Finančná kontrolná rada

Naša rada finančného preskúmania zahŕňa odborníkov s viac ako 100 rokmi kombinovaných finančných skúseností v každom aspekte ekonomiky a osobných financií.

Rada obsahuje certifikovaný finančný plánovačov, certifikovaných verejných účtovníkov, ekonómov, podnikateľov, finančných analytikov, investorov, daňových expertov a vysokoškolských profesorov.

Členovia rady čítali, preskúmajte a poskytujú aktualizácie na našom obsahu na našom redakčnom tíme, aby sa čitatelia Investopedia mohli cítiť splnomocnení, aby vytvorili inteligentnejšie finančné rozhodnutia s najpresnejšími informáciami.

Rozmanité perspektívy a obsah inkluzívneho

Naším cieľom je odrážať perspektívy všetkých etnikostí, rodovej identity, generácií, sexuálnej orientácie a sociálno-ekonomické pozadie v našom obsahu, aby sme zabezpečili, že sme zdvíhajú a posilnia osoby s rôznymi názormi a slúžiacimi všetkými našimi rôznymi čitateľmi. Konkrétne sme sa zaviazali zlepšiť mieru, do akej čiernej, domorodej, a ľudia farby (BIPOC) sú zastúpené na našich redakčných personálu a prispievateľských tímoch, rovnako ako zabezpečenie nášho obsahu, ktorý obsahuje BIPOC perspektívy.
V rámci nášho záväzku spoločnosť Dotdash založila anti-Bias Review Radi, ktorý sa skladá z pedagógov, obhajcov, špecialistov verejného zdravia, novinárov, výskumníkov, finančných expertov a iných odborníkov, každý s pozadím na podporu rozmanitosti, začleňovania a rasovej spravodlivosti . Členov preskúmať obsah a obrázky cez Dotdash, vrátane Investopédie, pomocou výskumu a ich odborných znalostí a úsudku, aby poradenstvo redakčného tímu na jazyk, obrázky, témy a tóne, aby sa zabezpečil, že naše obsah predstavuje a splnomocňuje všetky preteky, etnikity, rodové identity, sexuálne orientácie, Vek, schopnosti, náboženstvá a sociálno-ekonomické okolnosti.

Kontrola fakty

Spoliehame sa na náš tím kvalifikovaných a skúsených dokladov, ktorí poskytujú kritický krok v našom záväzku k integrity obsahu.

Factory DAHY DAHY PROCESOVANÉ ROZHODNUTIE PRODUKTY PRE PRESNOSŤ, Relevantnosť a včasnosť.

Používame iba najčastejšie a renomované primárne referencie vrátane vládnych organizácií, akademických inštitúcií a finančných združení.

Opravy

Presnosť našich overených informácií a spravodajských článkov je jadro pre každú značku DOTAH, vrátane Investopedia. Taktiež je naším záväzkom zodpovednosti pre našich čitateľov a transparentnosť o našim postupoch presnosti a korekcií.
Naša bohatá knižnica „Evergreen“ obsahu je rutinne aktualizovaná a kontrolovaná, aby sa zabezpečila prebiehajúca publikácia presných, kompletných, relevantných a aktuálnych užitočných informácií. Po našej prísnej a systematickej aktualizácii a overovacom procese sú články v našom obsahovej knižnici dátumom, aby ste označili čitateľov, že informácie sú úplné a presné. Novinky Články často pokrývajú odlišnú udalosť včas a nie sú súčasťou našej rutinného aktualizačného procesu.
Na Investopedia sme odhodlaní hovoriť čitateľom, keď sa objavila chyba a opravila ju. Keď objavíme významnú chybu faktu v článku, článok budemerovať čo najrýchlejšie a prijímať korekciu. Všetky opravy budú jasne označené, datované a zahŕňajú informácie o tom, čo bolo opravené.
Vítame účasť našich čitateľov v našom priebežnom záväzku presnosti a kontrolu faktov. Ak si myslíte, že sme zverejnili faktickú chybu v ktoromkoľvek z našom obsahu, dajte nám vedieť a budeme vyšetrovať a prijať primerané nápravné a / alebo aktualizované opatrenia. Ak chcete nahlásiť možné chyby skutočnosti, navštívte našu stránku kontaktu a vyberte položku Aktualizácia článku – korekcia.

Manažérsky tím

Investopédia je súčasťou rodiny DOTASH, ktorá pôsobí pod vedením CEO Neil Vogel a zvyšok tímu Dotdash Senior Management

O DOTDASH

Dotdash vibrujúce značky pomáhajú každoročne viac ako 100 miliónov používateľov nájsť odpovede, riešiť problémy a inšpirovať. Dotdash patrí medzi najväčších a najrýchlejšie rastúcich vydavateľov online a získal viac ako 80 ocenení v minulom roku samostatne, vrátane piatik 2020 vydavateľa roka. Medzi značky Dotdash patria veľmiwell, Investopédia, rovnováha, smrek, jednoducho recepty, seriózne jedlá, byrdie, nevesty, mydomaine, záchranné zdroje, trpyvvy, likéry.com, Treehugger a Myšlienka.
Tu je prehľad našich nehnuteľností:
Veľmi: samotná rodina značiek, vrátane zdravia Veľmiwell, Veľmiwell Fit, Rodina Veľmiwell, A veľmiwell Mind, vezmite ľudský prístup k zdraviu a wellness obsahu a sú vítanou alternatívou pre hyper-klinické miesta na zdravie. Viac ako 32 miliónov ľudí každý mesiac používa na to, aby sa cítili lepšie a boli zdravšie.
Investopedia: Investopedia pomáha investorom pochopiť finančné koncepty, zlepšiť investičné zručnosti a naučiť sa riadiť svoje peniaze. Investopedia každý mesiac dosahuje viac ako 16 miliónov ľudí.
Bilancia: rodina značiek bilancie, vrátane rovnováhy, bilančnej kariéry a bilancie malé podniky, prinášajú jasné, praktické a jednoduché osobné finančné poradenstvo pre viac ako 12 miliónov ľudí každý mesiac.
Smrek: smrek rodina značiek, vrátane smreku, smrek, ktorý jedol, smrek domáce zvieratá a smrekové remeslá kombinovať inšpiráciu s tým, že poradenstvo pomáhajú používateľom vytvoriť domy, ktoré milujú. Kolektívne, smrekové miesta každý mesiac dosahujú viac ako 30 miliónov ľudí.
Jednoducho recepty: Jednoducho recepty, jeden z pôvodných potravinárskych blogov, pomáha každých 15 miliónov ľudí každý mesiac dostať jednoduché, chutné jedlo na stole pre seba a ich rodiny.
Vážne konzumácia: Vážne Eats prináša dôveryhodné recepty, prísne testované techniky a potravinárske vedy na viac ako šesť miliónov hladných čitateľov každý mesiac.
Byrdie: Byrdie je venovaná všetkým veciam krásu, vnútri a von. Z vlasov a make-upu na zdravie a wellness, Byrdie má čerstvý, no-nezmysel prístup k pocitu a vyzerá to najlepšie. BYRDIE Každý mesiac dosiahne osem miliónov ľudí.
Bridy: Nevesty inšpiruje a vedie naše takmer dva milióny mesačných užívateľov, pretože rozhodujú od predbežného zapojenia cez medové týždne. Nevesty sú odhodlaní priniesť vám inkluzívny pohľad na svet svadieb, s každým typom pár, každý druh svadby, a každý druh oslavy.
MyDomaine: MyDomaine robí aspiračnú životnosť dosiahnuteľnú a cenovo dostupnú inšpiráciu, rýchlo a čerstvé recepty a zdravé vzťahy, ktoré prebudili život dobre žil. MyDomaine dosahuje každý mesiac dva milióny ľudí.
Lifewire: Lifewire poskytuje užitočné, akcie technické tipy, rady a odpovede, bez mätúce žargónu. Lifewire pomáha každého mesačne viac ako sedem miliónov ľudí, čo najviac z ich technológie.
TRIPSAVVY: TRIPSAVVY prináša vytvoril odborné poradenstvo pre rodinných a dovolenkových cestujúcich. Každý mesiac pomáhame viac ako tri milióny ľudí, majú najlepšie cestovné skúsenosti.
Liquor.com: Liquor.com je venovaná dobrého pitia a veľkému životu. Každý mesiac inšpirujeme, pobavíme a vychovávame viac ako päť miliónov ľudí, ktorí sa zaujímame o to, čo sa deje v pohári a z toho.
Treehugger: Treehugger je jedinou modernou lokalitou udržateľnosti, ktorá ponúka poradenstvo, jasnosť a inšpiráciu pre ekologicky zdatný a zelený život. S viac ako tromi miliónmi mesačných užívateľov je Treehugger jedným z najväčších informačných stránok na svete, ktoré sa venovali hlavnému prúdu udržateľnosti.
Myšlienka: Myšlienka je jedným z najväčších a najkomplexnejších vzdelávacích, informačných a vzdelávacích stránok online. Myšlienka pomáha viac ako sedem miliónov ľudí mesačne sa stane celoživotnými študentmi.

Kariéra

Investopedia je rýchlo rastúcou spoločnosťou a vždy hľadáme motivované, multi-talentované a organizované osoby, aby sa pripojili k nášmu tímu.

Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si stránku Dotdash Kariéra, ktorá bude mať príležitosti so spoločnosťou Investopedia a zvyškom rodiny Dotdash.

Kontaktuj nás

Či už máte komentár alebo návrh na zdieľanie, tešíme sa na vypočutie od vás.

Neváhajte sa osloviť návštevou našej stránky kontaktu.

Lokality

Naše základné kancelárie sú v New Yorku a Edmonton, Kanada.

Náš New York City Office sa nachádza na 28 Liberty Street, 7. poschodí, New Yorku, NY 10005 a nie je otvorená pre verejnosť.

Naša Edmonton Office sa nachádza na 4208 – 97 ulice, Edmonton, AB T6E 5Z9 a nie je otvorená pre verejnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *