Peňaženka Ledger (Ledger Wallet)

Čo je peňaženka Ledger?

Vedľajšie peňaženky sú hardvérové kryptokíva peňaženky vyrobené spoločnosťou Radger, spoločnosť so sídlom v Paríži, Francúzsko.

V U.S. Spoločnosť má kancelárie v San Franciscu, Kalifornii.

Ledger bol spustený v roku 2014 ôsmimi odborníkmi, ktorí mali pozadie v embedded bezpečnosti, kryptokvároch a podnikania.

Cieľom spoločnosti je vytvoriť bezpečné riešenia pre blokové aplikácie.

Pascal Gauthier je generálny riaditeľ spoločnosti (CEO).

Spoločnosť má viac ako 130 zamestnancov.

  • Vedľajšie peňaženky sú hardvérové kryptokíva peňaženky vyrobené spoločnosťou Ledger, spoločnosť so sídlom v Paríži, Francúzsko
  • Hardvérové peňaženky s knihami sú multicurrency peňaženky, ktoré sa používajú na ukladanie súkromných kľúčov pre cryptocrrences offline
  • Ledger ponúka dve hardvérové peňaženky: Ledger Nano S a Ledger Nano X peňaženky

Ako funguje peňaženka

Hardvérové ​​peňaženky Hardvér sú multicurrency peňaženky, ktoré sa používajú na ukladanie súkromných kľúčov pre kryptokáry offline. Vedenie transakcií s použitím kryptokáv, vyžaduje použitie kryptografických súkromných kľúčov. Ale tieto kľúče, ktoré sú všeobecne uložené online, sú náchylné na krádeže a hacks. Užívatelia CryptoCurrency vyvinuli alternatívne systémy na skladovanie. Patria sem horúce peňaženky (ktoré sú online), mobilné peňaženky (peňaženky v smartfónoch) a papierové peňaženky (uložené na papieri).
Hardvérové ​​peňaženky sú formou offline skladovania. Hardvérová peňaženka je peňaženka CryptoCurrency, ktorá ukladá súkromné ​​kľúče používateľa (kritickým informáciám používaným na autorizáciu odchádzajúcich transakcií na blokovej sieti) v bezpečnom hardvérovom zariadení.
Hardvérové ​​peňaženky sú zariadením, čo znamená, že používajú pamäťové mechanizmy-USB disky-na ukladanie súkromných kľúčov, čím sa sťažuje hackerov, aby pristupovali k kľúču z online umiestnenia. Ledger ponúka dve hardvérové ​​peňaženky: Ledger Nano S a Ledger Nano X peňaženky.
Obe peňaženky sú USB skladovacie peňaženky, ktoré umožňujú používateľom vykonávať širokú škálu funkcií, vrátane odosielania a prijímania bitcoin z blockchains alebo beží aplikácie tretích strán na zariadení. Užívatelia môžu napríklad spúšťať univerzálne dve-faktorové autentifikácie na populárnych stránkach, ako je Google a Dropbox, pomocou peňaženky. Všetky produkty Ledger kombinujú bezpečný prvok a vlastný operačný systém, ktorý je navrhnutý špeciálne na ochranu aktív kryptórovania používateľa.
Tieto peňaženky tiež používajú frázu 24-slovnej záložnej frázy, ktorá môže byť použitá na prístup k cryptoCobrencom užívateľa, ak je zariadenie obsahujúce súkromný kľúč ukradnutý. Pre extra opatrný, 24-slovná fráza môže byť leptaná do ocele v Billfodlovi, zariadenie určené na držanie semien a kľúčov navždy vo fyzickej forme.

Ledger Nano S vs. Ledger Nano X.

V roku 2016 predstavil knižnica Ledger Nano S. Táto peňaženka bola nazývaná pôvodná hardvérová peňaženka.

Ledger Nano S predajne za 59,00 dolárov a môžu byť použité na nákup kryptokvárov a zabezpečiť a spravovať majetok.

Ledger NANO S integruje certifikovaný zabezpečený čip a umožňuje používateľom ukladať medzi tromi a 20 aplikáciami.

Ledger Nano X bol predstavený v roku 2019. Retailuje sa na 119,00 dolárov.

Môže sa použiť aj na nákup cryptocrrences a zabezpečiť a spravovať majetok.

Podobne ako LEDGER NANO S, NANO X tiež integruje certifikovaný zabezpečený čip, ale umožňuje používateľom ukladať väčší počet aplikácií (až 100 aplikácií).

Okrem toho, Ledger Nano X má pripojenie Bluetooth, takže môžete spravovať svoje aktíva kryptoCožstva odkiaľkoľvek.

Všetky knihy peňaženky podporujú 27 mincí a viac ako 1 500 žetónov.

Tento zoznam obsahuje prominentné kryptokvárky, ako aj menej známych.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *